Rychlý kontakt Odběr novinek Napište nám

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

O obci > Aktuality

Aktuality


Novější 1 3
dub 02
dub 01

Pozměněné otevírací časy pobočky pošty v Kostelci u Jihl. od 1.4.2020

Česká pošta, s.p. oznamuje, že její pobočka v Kostelci u Jihlavy, kterou využívají i naši občané, bude mít od 1.4. pozměněné otevírací časy. Rozpis hodin pro veřejnost uvádíme zde:

pošta Kostelec od 1 4 20.jpg

bře 26

Pozdrav od Cejleckých zajíců

Milí spoluobčané,

od roku 2014 v Cejli s námi vítá jaro zaječí rodinka. Každý rok nás navštívila v jiném podání. Měli jsme tu i fotbalový tým, školáky s panem učitelem nebo rockovou kapelu. V letošním roce nám zajíci vzkázali, že řádně dodržují nařízení vlády a nikam nechodí. Když už musí jít nakoupit, tak jedině s rouškou. Tak všem Cejlákům vzkazují ať se také chovají zodpovědně, aby s námi příští jaro zase přivítali jak se patří. 

zajíci 2.jpg


bře 23

Roušky distribuovány.

Dnešním dnem má každý obyvatel Cejle (a místních částí) k dispozici bavlněnou roušku pro zmírnění možné nákazy.
Za rychlé ušití a ochotu velice děkujeme paní Marii Svobodové, Marii Flodrman Valové a Miluši Třískové.
Pokud některý občan z Cejle roušku neobdržel, prosíme aby se obrátil na obecní úřad a rouška mu bude ihned dodána.
-- Moje rouška chrání tebe, tvoje rouška chrání mě --

90342989_1424357427724538_6106314257815568384_o.jpg


bře 20

INFORMACE K AKTUÁLNÍ SITUACI - pohyb v naší obci

INFORMACE K AKTUÁLNÍ SITUACI po vyhlášení ZÁKAZU VOLNÉHO POHYBU OSOB a to informace týkající se pohybu v naší obci - aktualizace 20.3.

Informace naleznete ZDE


bře 16

Úprava úředních hodin Obecního úřadu

V souvislosti s opatřeními státu, která vstoupila v platnost v pondělí 16.3. 2020, upravuje Obecní úřad Cejle svoje úřední hodiny.

Osobní návštěvy, pokud jsou nezbytně nutné (s ohledem na hygienická opatření a omezený provoz) jsou možné v těchto časech:

 Pondělí          14 – 17 h

 Středa             8 – 11 h

 V případě nutnosti nás kontaktujte na tel. čísle 603 218 599 nebo 733 309 796 nebo prostřednictvím elektronické pošty starostka@cejle.cz nebo mistostarosta@cejle.cz


bře 16

Uzavření sběrného dvoru v Dušejově.

Vedení FCC ČR v souladu s nařízením vlády rozhodlo uzavřít všechny sběrné dvory až do odvolání. Toto uzavření se týká i našeho sběrného dvoru v Dušejově.


bře 16

OMEZENÍ ÚŘEDNÍCH HODIN, roušky a další

Vážení občané,

v souvislosti s dalšími zpřísněnými opatřeními státu, která vstoupila v platnost v pondělí od půlnoci, zavírá Obecní úřad Cejle svoje pracoviště a omezuje úřední hodiny. V případě nutnosti nás kontaktujte na tel. čísle 603 218 599 nebo 733 309 796 nebo prostřednictvím elektronické pošty starostka@cejle.cz nebo mistostarosta@cejle.cz

 Obec Cejle ve spolupráci s paní Marií Svobodovou Vám během nejbližších dnů do schránek doručí ústní roušky pro zmírnění možné nákazy.

 Upozorňujeme, že v souvislosti s vydaným zákazem volného pohybu osob vyhlášeného vládou ČR platí nová pravidla a nařízení, která jsou zveřejněna na webových stránkách obce a na informační desce obecního úřadu.

 Dále oznamujeme občanům, že v souvislosti s koronavirem byla zřízena nová bezplatná informační linka 1212.  Linku 155 využívejte jen v ohrožení života.

 Také upozorňujeme, že dopravce ICOM Transport od 18. 3. 2020 vydal zákaz vstupu do autobusů bez ochrany obličeje rouškou. Za roušku lze považovat i šátek, šálu či podobnou ochranu proti šíření nákazy vzdušnou cestou. Rouška musí být pevně přichycena k obličeji.

Zároveň z důvodu zamezení přenosu nákazy a v zájmu zachování dopravní obslužnosti neobsazujte, prosím, první tři řady sedadel za řidičem.

 Prosíme občany, aby striktně dodržovali všechna vydaná doporučení a nařízení a chovali se ohleduplně vůči všem spoluobčanům.


bře 16
bře 13
Novější 1 3