Rychlý kontakt Odběr novinek Napište nám

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

O obci > Aktuality > OMEZENÍ ÚŘEDNÍCH HODIN, roušky a další

OMEZENÍ ÚŘEDNÍCH HODIN, roušky a dalšíDatum konání:
16.3.2020
Datum ukončení:
31.3.2020

Vážení občané,

v souvislosti s dalšími zpřísněnými opatřeními státu, která vstoupila v platnost v pondělí od půlnoci, zavírá Obecní úřad Cejle svoje pracoviště a omezuje úřední hodiny. V případě nutnosti nás kontaktujte na tel. čísle 603 218 599 nebo 733 309 796 nebo prostřednictvím elektronické pošty starostka@cejle.cz nebo mistostarosta@cejle.cz

 Obec Cejle ve spolupráci s paní Marií Svobodovou Vám během nejbližších dnů do schránek doručí ústní roušky pro zmírnění možné nákazy.

 Upozorňujeme, že v souvislosti s vydaným zákazem volného pohybu osob vyhlášeného vládou ČR platí nová pravidla a nařízení, která jsou zveřejněna na webových stránkách obce a na informační desce obecního úřadu.

 Dále oznamujeme občanům, že v souvislosti s koronavirem byla zřízena nová bezplatná informační linka 1212.  Linku 155 využívejte jen v ohrožení života.

 Také upozorňujeme, že dopravce ICOM Transport od 18. 3. 2020 vydal zákaz vstupu do autobusů bez ochrany obličeje rouškou. Za roušku lze považovat i šátek, šálu či podobnou ochranu proti šíření nákazy vzdušnou cestou. Rouška musí být pevně přichycena k obličeji.

Zároveň z důvodu zamezení přenosu nákazy a v zájmu zachování dopravní obslužnosti neobsazujte, prosím, první tři řady sedadel za řidičem.

 Prosíme občany, aby striktně dodržovali všechna vydaná doporučení a nařízení a chovali se ohleduplně vůči všem spoluobčanům.