Rychlý kontakt Odběr novinek Napište nám

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

O obci > Aktuality

Aktuality


Novější 1
lis 14

STOLNÍ KALENDÁŘ OBCE CEJLE

Na obecním úřadě je možné  si zakoupit stolní kalendář  s fotografiemi z obce Cejle. Cena za kus je 100,- Kč.

kalendář.jpg

 


bře 27

Dotazník zájmu o domácí kompostér

Jak je uvedeno v zpravodaji, prosíme o vyplnění a zaslání dotazníku zájmu o domácí kompostér.

Zde je dotazník k vyplnění.

DOMÁCÍ KOMPOSTÉRY ZDARMA - dotazník


dub 01

ORDINAČNÍ HODINY MUDr. Patrika Nováka

Od 1.4.2019 přijde do našeho obvodu MUDr. Patrik Novák. V příloze uvádíme jeho ordinační hodiny.

Ordinační hodiny .pdf

 

 


dub 08

Čistá Vysočina 2019

I v letošním roce se mohou u nás dobrovolníci zapojit do akce Čistá Vysočina. Odpadky se se budou sbírat podél komunikací Cejle -Kostelec a Cejle-Čeřínek a to zejména v týdnu od 8-14.4. Pytle a reflexní vesty spolu s pokyny pro sběrače budou k vyzvednutí na obecním úřadě od 3.4.2019. Případné další informace jsou na www.kr-vysocina.cz/cistavysocina

čistá mapa 19.jpgPokyny pro sběrače.jpg


dub 17
dub 18
dub 25

SPOLEČNĚ PROTI ÚLOŽIŠTI RADIOAKTIVNÍCH ODPADŮ

Dne 25.4.2019 od 16.00 hod. proběhne v Dolní Cerekvi v kulturním domě veřejné jednání, v jehož rámci statutární zástupci obcí Cejle, Dolní Cerekev, Hojkov, Milíčov, Nový Rychnov a Rohozná, podepíší DOHODU O SPOLUPRÁCI PRO BUDOUCNOST BEZ HLUBINNÉHO ÚLOŽIŠTĚ VYSOKOAKTIVNÍCH RADIOAKTIVNÍCH ODPADŮ V LOKALITĚ ČERTŮV HRÁDEK  (Dále jen „DOHODA O SPOLUPRÁCI“). Účelem uzavření dohody o spolupráci je společný postup obcí s cílem zajistit budoucnost dalších generací bez hlubinného úložiště vysokoaktivních radioaktivních odpadů v lokalitě ČERTŮV HRÁDEK. Vzhledem k možným následkům stavby úložiště radioaktivních odpadů v lokalitě Čertův hrádek pro občany dotčených obcí a také vzhledem k popsanému postoji zástupců státní správy, bude při tomto jednání představena strategie společného postupu a společný zástupce obcí Mgr. et Bc. Luboš Kliment.

            ÚLOŽIŠTĚ - pozvánka 25.4.2019                INFORMAČNÍ LETÁK - ÚLOŽIŠTĚ 2019

ÚLOŽIŠTĚ - pozvánka 25.4.2019.jpgINFORMAČNÍ LETÁK - ÚLOŽIŠTĚ.jpg


dub 30

Pálení čarodějnic

Dne 30.4. se uskuteční tradiční pálení čarodějnic. Sraz malých a velkých čarodějnic bude u obecního úřadu v 17:00. Společně se vydáme pod hřiště k hranici s čarodějnicí, kde jsou pro děti připraveny soutěže a opékání špekáčků. Po setmění se tradičně vydáme na stezku odvahy.

P1180817.JPG


zář 21

MUZIKÁL ŠÍLENĚ SMUTNÁ PRINCEZNA

Dne 21.9. pojedeme do Prahy do divadla Studio DVA na muzikál ŠÍLENĚ SMUTNÁ PRINCEZNA který začíná ve 14 hodin. V hlavních rolích se nám představí Jan Cina a Berenika Kohoutová. Cena vstupenky včetně dopravy pro dospělé je 650 Kč, pro děti a občany 65+ s trvalým pobytem v Cejli je 325 Kč. Rezervaci a platbu prosím proveďte nejpozději do 31.5. na ÚO Cejle. Podrobnější informace k zájezdu budou zveřejněny v měsíčním zpravodaji na září.

DSF6446.jpg


Novější 1