Vítejte na stránkách Obce Cejle
http://www.pensionpamferka.cz
www.cejle.cz
animaceanimaceanimaceanimace

Hlášení 19.6.2014Obecní spolek rybářů Cejle Vás srdečně zve v pátek 20.6. od 18 hod. na předzávodní posezení k hornímu rybníku, kde bude připraveno občerstvení. 

Prezentace účastníků rybářských závodů začíná v 5 hod. ráno 21.6. u horního rybníka. Závod bude odstartován od 6 hod. Pro soutěžící jsou tradičně připraveny hodnotné ceny. Pro všechny fanoušky rybolovu je po celou dobu zajištěno občerstvení. 

Klub vodního lyžování Slavoj Kostelec pořádá v sobotu 21.6. Dětský sportovní den s vodním lyžováním na Silničním rybníku v Kostelci. Akce se koná od 11. do 17 hod. Souběžně s vodním lyžováním budou probíhat doprovodné programy: hod kroužky, střelba ze vzduchovky, běh přes překážky, hod do dálky, nošení míčků a další. Pro účastníky je připraveno občerstvení, cukrovinky, drobné dárky, balónky naplněné heliem, malování na obličej, skákací hrad, dětská horolezecká stěna. Akce probíhá za podpory Kraje Vysočina a za účasti BESIP. Pořadatelé srdečně zvou děti v doprovodu rodičů. 

Dne 23.6. od 16 hod. srdečně zveme rodiče s dětmi, prarodiče a všechny příznivce školy a školky na rozloučení se školním rokem 2013/2014. Na programu je rozloučení s páťákem Vojtou, kterému bude historicky poprvé odhalena deska na chodníku slávy, rozloučení s předškoláky, kteří ukončí docházku v mateřské škole, dále jsou pro děti připraveny hry a soutěže, samozřejmě sladká odměna, opékání buřtů a zpívání s kytarou. Slavnostní den bude ukončen nocováním školáků a předškoláků ve škole s pohádkou na dobrou noc. 


Vyhledat v textu

25. 4. Marek

Zítra: Oto

FIRMY V OBCI CEJLE

http://www.cejle.cz/file.php?nid=9950&oid=2370471

http://www.zemniprace-sn.cz/

http://tesar-pamatkar.cz/

www.uzasstavby.cz

TOPlist

Návštěvnost stránek

154410
TOPlist
Obec Cejle