Rychlý kontakt Odběr novinek Napište nám

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

O obci > Aktuality

Aktuality


Novější 1
čec 09
lis 14

STOLNÍ KALENDÁŘ OBCE CEJLE

Na obecním úřadě je možné  si zakoupit stolní kalendář  s fotografiemi z obce Cejle. Cena za kus je 100,- Kč.

 


lis 25

POSLEDNÍ LETOŠNÍ HÁČKOVÁNÍ

V neděli od 13.30 hodin se sejdeme v kulturním zařízení na posledním háčkování. Prosíme háčkařky, aby s sebou přinesly zhotovené hračky pro děti do nemocnice. Na háčkování si také přineste háček č. 3 a bílou Kamilu. Budeme háčkovat 3D hvězdičky a stromečky plněné  a zdobené kořením.


lis 30

VÝROČNÍ SCHŮZE TJ CEJLE

TJ Cejle zve všechny své hráče, fanoušky a příznivce cejleckého fotbalu  v pátek v 18.00 na výroční schůzi na hřiště,  kde zhodnotíme letošní fotbalový rok, seznámíme Vás s plány na jarní část sezóny a všichni si pochutnáme na zabijačkových pochoutkách.


pro 01

ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍCH STROMŮ

V sobotu v 17.00 hodin slavnostně rozsvítíme vánoční stromy, otevřeme Cejlecké betlémy a  uvítáme adventní čas. I tentokrát pro Vás bude připraveno kulturní vystoupení a na hodné děti se budou těšit čerti a andělé. Zároveň bude otevřena i Ježíškova pošta. Betlém v kapličce sv. Markéty bude zpřístupněn od 1.12. každý den od 17.00 do 20.00 hodin.  Nový slámový betlém bude zhotoven  u vánočních stromů. Zajištěn bude i lahodný svařák.


pro 02

VÁNOČNÍ POHÁDKA - ŠTĚDRÝ VEČER

Vánoční příběh s koledami nám přijede vyprávět DS Jana Lišky při TJ Sokol Třešť ve 14.00 hodin do kulturního zařízení.

ŠTĚDRÝ VEČER.jpg


pro 08

VÁNOČNÍ TRHY

V sobotu od 14.00 hodin se v kulturním zařízení uskuteční  vánoční trhy. Vánoční atmosféru doplní svařák a cukroví. Vánoční výrobky budou mít také  děti ze ZŠ a MŠ. Pro šikovné děti bude připravena vánoční dílnička.


pro 10

PRODEJ VÁNOČNÍCH STROMKŮ

Od 10.12. budou v obchodě Dana k prodeji vánoční stromky za 70 Kč.


pro 13

VÁNOČNÍ BESÍDKA DĚTÍ Z MŠ A ZŠ

Od 15.30 hod. se v budově ZŠ a MŠ bude konat vánoční besídka dětí, které si připravily pro rodiče, prarodiče i příznivce školy vánoční vystoupení. 


pro 14

NA VÁNOCE RÁNO - vánoční komedie

Od 19.00 hodin se v kulturním zařízení odehraje vánočně laděná komedie o rodinném setkání matky a jejich tří dcer. Představení je směsicí vtipných dialogů a komických situací přímo ze života. Mládeži přístupno od 12 let. Občerstvení bude zajištěno.


Novější 1