Rychlý kontakt Odběr novinek Napište nám

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

O obci > Aktuality > DOTAZNÍKOVÉ ŠETŘENÍ PRO TVORBU PROGRAMU ROZVOJE OBCE CEJLE 2023–2030

DOTAZNÍKOVÉ ŠETŘENÍ PRO TVORBU PROGRAMU ROZVOJE OBCE CEJLE 2023–2030Datum konání:
31.8.2023
Datum ukončení:
20.9.2023

Obec Cejle prosí své občany o vyplnění krátkého dotazníku, jehož vyplněním budete spoluvytvářet strategický dokument rozvoje naší obce pro další roky. Tento dokument pomůže určit směr rozvoje naší obce a zároveň je nutností pro přístup k budoucím dotacím.

Dotazník je anonymní a souhrnné výsledky budou následně zveřejněny na webu a ve zpravodaji obce. Po zpracování dat bude uspořádáno komunitní projednání, abyste se, jako občané obce, mohli k výstupům šetření vyjádřit. Šetření je určeno pro všechny obyvatele Cejle starší 15 let.

Papírový dotazník, který v těchto dnech najdete ve schránkách vhoďte do schránky obecního úřadu. Dotazník můžete vyplnit i elektronicky prostřednictvím níže uvedeného odkazu.

Termín vyplnění: Nejpozději do 20. 09. 2023

Děkujeme za vyplnění dotazníku.

S pozdravem

zastupitelstvo Obce Cejle

VYPLNIT FORMULÁŘ JE MOŽNÉ NA NÍŽE UVEDENÉM ODKAZU:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScbzggCI74SAaCRILS4mDQb-0AGva42zJPPOUq7-keX9W4-DA/viewform?usp=sf_link