Rychlý kontakt Odběr novinek Napište nám

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

O obci > Hlášení rozhlasu > HLÁŠENÍ 13.3.2020

HLÁŠENÍ 13.3.2020Vážení spoluobčané,

na základě vydaného Usnesení vlády o vyhlášení nouzového stavu Vám oznamujeme, že jsme zrušili všechny plánované kulturní akce. Náhradní termín pro vítání občánků bude rodičům upřesněn.

Od pondělí 16. března 2020 do odvolání bude uzavřen provoz základní i mateřské školy v Cejli. Průběh výuky a další informace budou rodičům sděleny prostřednictvím elektronické komunikace a webových stánek školy.

V době omezení  budou autobusy jezdit v prázdninovém režimu. Pro naši obec to znamená, že je zrušen spoj z Jihlavy do Cejle v 7.00 hodin a spoj z Cejle do Jihlavy v 7.17 hodin. Ostatní spoje jsou neměnné.

Dále upozorňujeme především starší občany, aby zvážili nutnost návštěv supermarketů a absolvovali pouze nezbytně nutné návštěvy u lékařů.

V případě, že budete potřebovat léky nebo nákupy,   obraťte se na své rodinné příslušníky. Můžete se s jakoukoli pomocí obrátit i na obecní úřad. Dovoz potravin do domu nabízí i obchod DANA.

Prosíme Vás,  abyste dodržovali všechna preventivní opatření a doporučení, ale zároveň nepodléhali panice, ale spíše kladli důraz na ohleduplnost a zodpovědnost vůči sami sobě i ostatním.

Děkujeme.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů