Rychlý kontakt Odběr novinek Napište nám

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

O obci > Hlášení rozhlasu > Hlášení - 14.7.2017

Hlášení - 14.7.2017TJ Cejle zve všechny fanoušky na 17. ročník turnaje v malé kopané, který se uskuteční na fotbalovém hřišti v Cejli. Začátek v 8 hod., občerstvení zajištěno, akce se koná za každého počasí. Po skončení turnaje následuje pouťová zábava pod širým nebem s kapelou Rozvalenej diferák. 

Klub vodního lyžování Slavoj Kostelec pořádá v sobotu 15.7. Dětský sportovní den s vodním lyžováním na Silničním rybníku v Kostelci. Akce se koná od 11 do 16 hod. Souběžně s vodním lyžováním budou probíhat doprovodné programy: hod kroužky, střelba ze vzduchovky, běh přes překážky, hod do dálky, nošení míčků a další. Pro účastníky je připraveno občerstvení, cukrovinky, drobné dárky, balónky naplněné heliem, jízda na banánu a jiné. Akce proběhne za podpory Kraje Vysočina. Pořadatelé srdečně zvou děti v doprovodu rodičů. 

V neděli 16. července od 14 hod. proběhne pouťová mše svatá s panem farářem Romanem Strossou v kapličce sv. Markéty. Slavnostně bude odhalena vyřezávaná socha sv. Markéty a vodníka. Doprovodný program zajistí dětský soubor Cejlička, SDH Plamínek, Cejlebritky, Vít Jilich, Klára Buštová a Collegium Chorale z Dolní Cerekve. 

Od 24.7. do 28.7.2017 bude uzavřen železniční přejezd Kostelec. Objízdná trasa bude vedena přes kruhový objezd na Jihlavu.