Rychlý kontakt Odběr novinek Napište nám

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

O obci > Hlášení rozhlasu > HLÁŠENÍ 16.3.2020

HLÁŠENÍ 16.3.2020V souvislosti s dalšími zpřísněnými opatřeními státu, která vstoupila v platnost v pondělí od půlnoci, zavírá Obecní úřad Cejle svoje pracoviště a omezuje úřední hodiny. V případě nutnosti nás kontaktujte na tel. čísle 603 218 599 nebo 733 309 796 nebo prostřednictvím elektronické pošty starostka@cejle.cz nebo mistostarosta@cejle.cz

Obec Cejle ve spolupráci s paní Marií Svobodovou Vám během nejbližších dnů do schránek doručí ústní roušky pro zmírnění možné nákazy.

Upozorňujeme, že v souvislosti s vydaným zákazem volného pohybu osob vyhlášeného vládou ČR platí nová pravidla a nařízení, která jsou zveřejněna na webových stránkách obce a na informační desce obecního úřadu.

Dále oznamujeme občanům, že v souvislosti s koronavirem byla zřízena nová  bezplatná  informační linka 1212.  Linku 155 využívejte  jen v ohrožení života.

Prosíme občany, aby striktně dodržovali všechna vydaná doporučení a nařízení a chovali se ohleduplně vůči všem spoluobčanům.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů