Rychlý kontakt Odběr novinek Napište nám

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

O obci > Hlášení rozhlasu > Hlášení - 21.4.2017

Hlášení - 21.4.2017V sobotu 22.4. od 8 hod. SDH Cejle provede sběr železného šrotu, který připravte před své nemovitosti. 

Platforma proti úložišti pořádá v sobotu 22.4. třetí ročník Den proti úložišti. Ve 13:30 je sraz u autobusové zastávky v Hojkově pro zájemce, kteří se chtějí zúčastnit vycházky do přírody a dozvědět se čím je vzácný Čeřínek, kterým Vás provede Jana Kotoučková a Matěj Kolář. V 15 hod. na návsi vystoupí dětský orchestr TUTTI pod vedením pana Noska ze Základní umělecké školy Jihlava a v 16 hod. bude zasazen jehličnatý strom u bazénu. Občerstvení je zajištěno. 

Firma E.ON oznamuje, že ve čtvrtek 27.4. od 7:0 do 15:30 hod. bude přerušena dodávka elektrické energie pro celou dolní část obce od rodinného domu čp. 14 a čp. 32 i pro domy směrem na Dvorce kromě nové ulice ke Klepáku. Dále bude přerušena i v bývalém areálu ZD. Situační výkres je k nahlédnutí na webových stránkách obce. 

ZŠ a MŠ Cejle oznamuje rodičům, že 4.5. od 14 do 17 hod. proběhne zápis do MŠ. S sebou zákonní zástupci přinesou svůj občanský průkaz, rodný list dítěte, přihlášku k přijetí do MŠ (možno vyplnit na místě). Upozorňujeme, že součástí přihlášky je potvrzení lékaře o povinném očkování (to se netýká dětí, které budou od 1.9.2017 plnit povinné předškolní vzdělávání). Podrobné informace jsou uvedeny na stránkách školy.