Rychlý kontakt Odběr novinek Napište nám

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

O obci > Hlášení rozhlasu > Hlášení 30.5.2014

Hlášení 30.5.2014Ke každému sběrnému místu tříděného odpadu byly nově umístěny hnědé kontejnery na bioodpad, které budou vyváženy 1x týdně. Ruší se tímto svoz bioodpadu ze zahrad. 

V neděli 1.6. od 14 hod. se na fotbalovém hřišti v Cejli uskuteční Dětský den. Na děti budou čekat pohádkové postavy, které si připravily spoustu soutěží a odměn, opět bude připravena také lanová dráha a malování na obličej. 

V letošním roce bude program obohacen o předvedení ukázky činnosti Zdravotnické záchranné služby Kraje Vysočina a ukázky výcviku policejních psů. Městská policie již tradičně bude mít připraveno naučné povídání a hry. Letos poprvé bude mít Sbor dobrovolných hasičů Cejle stanoviště, na které si děti vyzkouší zásah na cíl a absolvují překážkovou dráhu.

Ve čtvrtek 5.6. od 8 hod. a dále každý čtvrtek se uskuteční v Jihlavě Velký farmářský trh (ulice Dvořákova 4). Nakoupíte přímo od výrobce: farma rodiny Němcovy, farma Zašovice - sýry, tvaroh, farma Luka Vysoké Studnice, čerstvé pečivo, jarní med. Pokud počasí dopřeje, bude i čerstvá zelenina.