Výsadba stromů v lesích obce
Výsadba stromů v lesích obce
V uplynulých týdnech proběhlo několik brigád, při kterých dobrovolníci pomohli s vysázením poloviny nových stromků určených k výsadbě v lesích obce.
Děkujeme tímto všem zúčastněným hasičům, rodičům mladých hasičů, myslivcům a ostatním obyvatelům a přátelům obce za tuto výpomoc.
"Bez Vás by to nešlo, díky!"
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
1. 1. 2019 8:00
Datum poslední aktualizace:
13. 4. 2026 18:42