Vítání občánků 18.6.2022
Vítání občánků 18.6.2022
Slunečná letní sobota 18. června patřila tradičnímu vítání nových občánků naší obce.
V doprovodu rodičů a dalších rodinných příslušníků byli v kulturním zařízení do života slavnostně uvítáni Natálie, Patrik, Eliška, Adéla, ještě jedna Eliška a Petra.
Noví občánci dostali i v letošním roce drobné dárky, pamětní list a maminky kytičku. Rodiče svým podpisem stvrdili slib v pamětní knize.
Novým občánkům a rodičům přišli popřát i žáci ZŠ a MŠ Cejle, kteří si pro ně připravili malá kulturní vystoupení.
Všem rodičům blahopřejeme k narození děťátka a přejeme hodně radostných chvil, štěstí a zdraví.
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
18. 6. 2022 8:00
Datum poslední aktualizace:
13. 4. 2026 18:42