Vítání občánků - 22.10.2017
Vítání občánků - 22.10.2017
V neděli 22.10. proběhlo slavnostní vítání občánků. Tentokrát jsme do naší obce přivítali 4 holčičky Zuzanku, Emičku, Aničku a Elišku a 2 kluky Honzíka a Jindříška. Všem rodičům gratulujeme a dětem přejeme hodně štěstí, zdraví a radosti do života.
Foto: Antonín Seknička
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
22. 10. 2017 8:00
Datum poslední aktualizace:
13. 4. 2026 18:42