Nohejbalový turnaj o putovní pohár starostky obce Cejle 13.6.2020
Nohejbalový turnaj o putovní pohár starostky obce Cejle 13.6.2020
V sobotu 13. června se na Multifunkčním hřišti po dlouhé společenské „přestávce“ uskutečnil další ročník Nohejbalového turnaje o putovní pohár starostky obce Cejle.
Po uvolnění dalších mimořádných opatření zavedených kvůli epidemii koronaviru se za proměnlivého počasí utkalo opět šest družstev. K vidění byly až profesionálně odhodlané zákroky i drobná zranění. V tomto ročníku ve vyrovnaných zápasech zvítězilo naše domácí družstvo Cejlebrit.
Děkujeme hlavnímu organizátorům panu Břetislavu Kociánovi a Martině Lopourové za organizaci tohoto turnaje.
Celou fotogalerii vč. videa si můžete prohlédnout zde.
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
13. 6. 2020 8:00
Datum poslední aktualizace:
13. 4. 2026 18:42