Wellness odpoledne v ZŠ a MŠ 12.6.2020
Wellness odpoledne v ZŠ a MŠ 12.6.2020
V sobotu 12.9. se ve 14 hodin sešli na školní zahradě rodiče s dětmi, pedagogové a přátelé školy, pro které bylo připraveno wellness odpoledne. Atraktivní stanoviště s malováním na obličej, výrobou větrníků, tvořením nepečených zdravých laskominek, sportovního koutku nebo koutku s kadeřnicí, profesionálním líčením a italskou módou byla plně vytížena. Každý si mohl zakoupit i výrobky s podzimní dekorací. Slunné odpoledne plné zajímavého vyžití a odreagování se velice povedlo. Budeme se těšit na příště.
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
12. 6. 2020 8:00
Datum poslední aktualizace:
13. 4. 2026 18:42