Rychlý kontakt Odběr novinek Napište nám

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

O obci > Aktuality

Aktuality


Novější 1
pro 31
čen 19

Nabídka zaměstnání - Charitní pečovatelská služba

Nabídka zaměstnání Charitní pečovatelské služby OCH Jihlava

Pečovatel/ka pro středisko Kostelec


kvě 20

Sportovně – výživový víkend

Dne 20. – 22. 5. 2022 se bude v kulturním zařízení a Cejleckém okolí konat „Sportovně – výživový víkend„ s MUDr. Lenkou Karbanovou, kde pro Vás budou připraveny přednášky o výživě dospělých i dětí, návody na sestavení udržovacích nebo redukčních jídelníčků. ????????
Dále si budete moci vyzkoušet nejrůznější typy cvičení – od kruhových tréninků a tabaty přes zumbu až k posilování nebo 20ti minutovou sestavu posilovacích cviků pro každý den. ????️????‍♀️
Bližší informace naleznete v přílohách.
277705827_577104929933412_1139564773433131213_n.png277575286_345615994251737_2209323371457819703_n.png

dub 30
dub 11

Svoz bioodpadu od 11. 4. 2022

Od 11. 4. bude zahájen svoz bioodpadu od nemovitostí, který bude odvezen jenom v případě, že větve budou svázány a drobný odpad bude uložen do pytlů nebo nádob.

Bioodpad můžete ukládat i přímo na kompostárnu. Prosíme tedy občany, kteří mají doma přívěsné vozíky za auto (nebo si je mohou zajistit), aby bioodpad dopravili přímo na kompostárnu.


dub 05

Čištění komunikací a ukončení vývozu neokódovaných nádob na TKO

Z důvodu stavby oddílné kanalizace a ČOV v letošním roce nebude provedeno strojní čištění ulic. Děkujeme všem občanům, kteří si před svými domy zametli a provedli jarní úklid.

Od 5. 4. nebudou od nemovitostí svezeny nádoby na komunální odpad bez nalepeného evidenčního kódu. Na základě loňských výzev k doplnění chybějících kódů by každý občan zapojený do svozového systému obce měl dávat k vývozu pouze nádobu označenou tímto kódem.


bře 30

Omezení komunikace od křižovatky pod ZŠ směrem ke hřišti.

Vážení spoluobčané,

z důvodu dalšího postupu výstavby kanalizace bude od pondělí 4.4. a následujících týdnech znemožněný průjezd komunikací od křižovatky pod ZŠ směrem ke hřišti (viz. mapka červená čára).

Sledujte prosím dopravní značení a respektujete pokyny pracovníků stavby.

Pro přístup do oddělených horních částí obce využívejte novou provizorní vozovku pod hřištěm kolem Hynkova pramene a pak dále přes „Tondastrasse“ (viz. mapka zelená čára).

Na této objízdné trase dbejte prosím zvýšené opatrnosti a omezte rychlost.

Křižovatka pod školu bude sloužit výradně pro parkování vozidel rodičů dětí navštěvujících ZŠ a MŠ. Prosíme rodiče, aby své děti poučili o bezpečnosti při cestě do školy a ze školy.

Během vlastního provádění prací žádáme občany v místě výkopů, aby vozidla nechávali v jiných částech obce dle platných dopravních předpisů.

Obyvatelé, kterých se omezení týká již byli informováni a ostatní žádáme, aby do těchto částí obce zbytečně nevjížděli svými vozidly. ❌⛔️

omezení ke škole 04 22 ob.jpg

Děkujeme za pochopení.                                                                     OÚ Cejle


úno 10

Omezení průjezdu komunikace "do Louhu"

Vážení spoluobčané,

z důvodu dalšího postupu výstavby kanalizace bude v příštích týdnech lokálně znemožněný průjezd komunikací od křižovatky pod ZŠ směrem na Čeřínek (tzv. do Louhu) .

Sledujte prosím dopravní značení a respektujete pokyny pracovníků stavby.

Pro přístup do oddělených částí obce dále volte směr od autobusových zastávek a komunikaci nad obcí.

Obyvatelé v místě prací se ke svým domům opět dostanou kromě některých dnů vždy, a to ze směrů, které umožní postup prací. Během vlastního provádění prací žádáme občany v místě výkopů, aby vozidla nechávali v jiných částech obce dle platných dopravních předpisů.

louh.jpg

Děkujeme za pochopení.                                                                     OÚ Cejle


Novější 1