Rychlý kontakt Odběr novinek Napište nám

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

O obci > SDH Plamínek Cejle > O nás

SDH Plamínek Cejle

Na kroužku se naučíte s čím a jak se oheň hasí, jak se provádí požární útok (spojování hadic, savic, ovládání stroje), pohyb v přírodě pomocí buzoly, jak pomoci v nouzi, první pomoc, střílet ze vzduchovky, topografické značky, rozšíříte si pohybové schopnosti, zručnost a spousty jiných aktivit, štafety, šplh, běh, vázání uzlů (příprava na branné závody). Během roku se zúčastníme dětských hasičských soutěží, výletů do přírody, sportovní činnosti aj.Na kroužku se naučíte s čím a jak se oheň hasí, jak se provádí požární útok (spojování hadic, savic, ovládání stroje), pohyb v přírodě pomocí buzoly, jak pomoci v nouzi, první pomoc, střílet ze vzduchovky, topografické značky, rozšíříte si pohybové schopnosti, zručnost a spousty jiných aktivit, štafety, šplh, běh, vázání uzlů (příprava na branné závody). Během roku se zúčastníme dětských hasičských soutěží, výletů do přírody, sportovní činnosti aj.

V zimním období probíhají schůzky především v kulturním zařízení, kde mladí hasiči procvičují více teorie, vázání uzlů, první pomoc, hry na postřeh, paměť, plní odznaky odbornosti. 

Od jara se pak přesouvá příprava ven, kde se mladí hasiči učí praktikovat požární útok, štafety a další přípravu potřebnou na závody.
 
Těší se na vás kolektiv vedoucích SDH Martina Lopourová, Lucie Fatrdlová a Adam Novák. 

 SDH Plamínek Cejle

 

Od září 2017 máme nové vybavení, na které nám přispěla NADACE AGROFERT ve výši 37 000,- Kč.
 

Náš YouTube kanál


Přihláška do Plamínku ke stažení zde

 

 

  Jméno: Telefon: Email:
Vedoucí kolektivu Martina Lopourová 775 648 037 mlopourova@seznam.cz
Vedoucí Lucie Fatrdlová 734 312 273  
Vedoucí Adam Novák 732 498 049  
SDH Cejle sdh.cejle@gmail.com